Adria, Ruda Śląska
Adria Restauracja & Hotel, Ruda Śląska
Przyjazd
Wyjazd

Konferencje

  1. Strona główna
  2. Konferencje

Doskonale wiemy, że organizacja spotkania biznesowego, narady pracowniczej, konferencji lub służbowego szkolenia to poważne zadanie. Dlatego do przygotowania takich spotkań podchodzimy z wielką starannością, dbając o wygodę i komfort naszych Gości.

Narady, spotkania biznesowe, konferencje prasowe – to tylko namiastka organizowanych przez nas przedsięwzięć. Stylowe wnętrza oraz profesjonalne wyposażenie naszych sal konferencyjnych sprawią, że nawet najbardziej wymagający Goście poczują się u nas komfortowo.

Oferujemy kompleksową obsługę spotkań, począwszy od wynajmu sali i noclegów, poprzez pełną obsługę gastronomiczną, aż po pomoc w zaplanowaniu dnia tak, by można było czerpać korzyści z uroków jednego z najstarszych miast Górnego Śląska.

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy niezależnie od miejsca organizowania imprezy, w restauracji bądź poza nią, postarają się spełnić wszystkie Państwa potrzeby.

Nasza troskliwość i opieka gwarantują sukces każdej organizowanej imprezie!

Ułożenie Sal

  Powierzchnia w m2 Ustawienie teatralne (kinowe)  Ustawienie w podkowę  Ustawienie szkolne ze stołami 
Sala VIP 55 40 30 40
Sala Bilardowa 60 50 40 40
Sala Lustrzana 60 50 40 40
Sala Tarasowa 140 120 100 90
Sala Balowa 320 350 + 90 balkony 250 + 90 balkony 250 + 90 balkony
Ceny wynajmu sal - informacja w lokalu

Wyposażenie sal

Zapewniamy wysoki poziom usług oraz sprzęt, który pozwoli Państwu na przeprowadzenie spotkań w sposób sprawny i profesjonalny. 

Wszystkie nasze sale są klimatyzowane, doświetlone światłem dziennym oraz posiadają nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie.

Opcjonalne wyposażenie niewliczone w cenę wynajmu sali:

  • Projektor multimedialny
  • Ekran 5 Flipchart (5 kartek)
  • Nagłośnienie
  • Zestaw TV + odtwarzacz DVD

Przy wypożyczeniu komputera PC lub laptopa niezbędne jest określenie oprogramowania wymaganego przez użytkownika.

Wszelkie inne, niewymienione powyżej sprzęty potrzebne do zorganizowania spotkania, tak by spełnić Państwa oczekiwania, podlegają indywidualnej wycenie.

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy niezależnie od miejsca organizowania imprezy, w restauracji bądź poza nią, postarają się spełnić wszystkie Państwa potrzeby.

Manager będzie do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania imprezy. Jego troskliwość i opieka gwarantują sukces każdej organizowanej imprezie!

Oferty specjalne

Menu sezonowe

Zapoznaj się z Naszym menu sezonowym!

Szczegóły oferty

Menu sezonowe

Zobacz wszystkie

ul. Wolności 1
41-700 Ruda Śląska, PL

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij