Adria, Ruda Śląska
Adria Restauracja & Hotel, Ruda Śląska
Przyjazd
Wyjazd
Adria Restauracja & Hotel, Ruda Śląska
Przyjazd
Wyjazd
Adria Restauracja & Hotel, Ruda Śląska
Przyjazd
Wyjazd
Adria Restauracja & Hotel, Ruda Śląska
Przyjazd
Wyjazd

Restauracja - nasze sale

  1. Strona główna
  2. Restauracja
  3. Restauracja - nasze sale

Od kilkunastu lat, mamy przyjemność gościć Państwa podczas wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, pikników rodzinnych, spotkań integracyjnych, oraz na co dzień, kiedy przyjdzie Państwu ochota na zjedzenie czegoś pysznego. Nasza restauracja jest dla Państwa zawsze otwarta - zapraszamy do Rudy Śląskiej!

Wyjątkowa restauracja w Rudzie Śląskiej

Nasza restauracja czynna jest w godzinach 12:00 - 21:00. W tym czasie zapraszamy na wyjątkowe dania znaszym menu, które powstaje we współpracy z Panem Jarosławem Śliwka TOP CHEF Polska. To wyjątkowa okazja, aby spróbować czegoś zaskakującego i pysznego w Rudzie Śląskiej.
Zapraszamy i życzymy smacznego!

Poznaj nasze sale restauracyjne

Sala Bilardowa

Nazwa sali nawiązuje do czasu, kiedy w murach Pałacu Ballestremów mieszkańcy Rudy Śląskiej spotykali się na zebraniach tematycznych, zlotach czy kółkach zainteresowań. Podczas długich wieczorów, oprócz omawiania spraw typowych, w tak zwanym „międzyczasie” Goście często grywali w karty, skata czy bilarda, a nawet śpiewali biesiadując przy stołach.

Niestety stół bilardowy nie pozostał w sali – zostało jedynie pianino oraz pięknie nakryte stoły i zabytkowa komoda. Sala może pomieścić w ustawieniu restauracyjnym maksymalnie 50 osób.

Sala Lustrzana

Ze zwierciadłami na ścianach, w eleganckiej jasnej przestrzeni – Sala lustrzana jest niewątpliwie jedną z najbardziej eleganckich sal w naszej restauracji. Stylu dodają dekoracyjne dodatki utrzymane w jasnych, przejrzystych kolorach.

Sala może pomieścić w ustawieniu restauracyjnym maksymalnie 50 osób.

Sala Tarasowa

Nazwana tak, ponieważ jedna ściana Sali jest całkowicie przeszklona i siedzący tam Goście mają bezpośredni dostęp do Ogrodu. Jest naszym całorocznym tarasem, który latem odsłania ogród pełen zieleni i kwiatów, a zimą spowity śnieżną pierzynką. To wyjątkowe miejsce, które zdecydowanie wyróżnia się spośród innych restauracji w Rudzie Śląskiej.

Sala Tarasowa jest świetnie przystosowana do bardziej licznych uroczystości rodzinnych, spotkań firmowych, zabaw okolicznościowych czy nawet szkoleń lub konferencji.

Sala może pomieścić w ustawieniu restauracyjnym maksymalnie 100 osób.

Sala Balowa

Niewątpliwie najpiękniejsza sala Restauracji Adria. Stylowa i pełna elegancji Sala Balowa, z kryształowymi kandelabrami, stiukami pokrywającymi dach i ściany oraz drewnianym parkietem. Nasza restauracja w Rudzie Śląskiej i jej Sala Balowa jest jedyną w okolicy, która może równać się z podobną salą znajdującą się w Operze Śląskiej w Bytomiu.

Sala jest piętrowa i posiada balkony, ma obszerną scenę z kurtyną i osobne wejście. W podsceniu przygotowane są dodatkowe pomieszczenia i garderoby. Posiada zaplecze audiowizualne, więc wszystkie organizowane bale i przyjęcia nabierają odpowiedniej oprawy muzycznej i świetlnej.

Sala może pomieścić w ustawieniu restauracyjnym maksymalnie 350 osób.

Sala VIP

Idealna na spotkania w kameralnym gronie – wymagające spokoju i dyskrecji. Sala Znajduje się w części hotelowej naszej Restauracji – z dala od innych przestrzeni restauracyjnych. Urządzona w stylu klasycznej elegancji nadaje się również do przeprowadzania spotkań rekrutacyjnych i biznesowych.

Sala może pomieścić w ustawieniu restauracyjnym maksymalnie 40 osób.

Pizzeria Adria

Sala pełna elegancji z oryginalnym piecem do wypieku pizzy - to sprawia, że sala cieszy się powodzeniem zarówno młodszych, jak i starszych Gości naszej Restauracji. Idealna na niezobowiązujące spotkania towarzyskie.

Sala może pomieścić w ustawieniu restauracyjnym maksymalnie 40 osób.

Oferty specjalne

Menu sezonowe

Zapoznaj się z Naszym menu sezonowym!

Szczegóły oferty

Menu sezonowe

Zobacz wszystkie

ul. Wolności 1
41-700 Ruda Śląska, PL

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij